Haber

MACERA PARK AÇILIYOR

 

MACERA PARK AÇILIYOR

 

ADRENALİN TUTKUNLARI İÇİN EN DOĞRU YER MACERA PARK

 

BAŞKAN DİNÇER; “MACERA PARK, HER YAŞTAN ZİYARETÇİYE HİTAP EDİYOR”

 

 

Aksaray Belediyesi, adrenalin tutkunları için heyecan dolu bir sezonun kapılarını Macera Parkı’nda yeniden açıyor. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, parkın gençler ve çocuklar için farklı ve eğlenceli deneyimler sunduğunu belirterek yeni sezon için tüm hazırlıkların tamamlandığını bildirdi.

 

Aksaray Belediyesi Macera Parkı, 10 Temmuz Çarşamba günü açılıyor. Macera Parkı, 360 metrelik zipline, survivor parkuru, salto trambolini, dev salıncak gibi birbirinden heyecan verici aktivitelerle dolu. Ayrıca park içinde bulunan etkinlik kulesinde yetişkinler için tırmanma imkanı ve eğlence alanları yer alıyor. Macera Parkı’nda her yaştan çocuğun eğlenerek keyifli vakit geçirebileceği oyun grupları ve çocuklara özel tasarlanmış oyun parkurları da bulunuyor.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Macera Parkında yeni sezon öncesinde tüm hazırlıkların tamamlandığını kaydetti. Başkan Dinçer, yeni sezon ile ilgili olarak “Macera Parkı, Aksaraylıların hem spor yapma hem de doğayla iç içe olma isteğine cevap veriyor. Burası sadece eğlenmek isteyenler için değil, aynı zamanda rahatlamak ve stresten uzaklaşmak isteyenler için ideal bir ortam hazırladık” ifadelerini kullandı.

 

Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören Macera Parkı, bu yıl da macera tutkunlarına farklı renk katmaya devam edecek. Macera Park, pazartesi günü hariç haftanın 6 günü 12.00 ila 20.00 saatleri arasında açık olacak.