Haber

DOĞAYLA İÇ İÇE LAVANTA BAHÇESİ, ZİYARETÇİLERİNE HUZUR DOLU ANLAR SUNUYOR

DOĞAYLA İÇ İÇE LAVANTA BAHÇESİ, ZİYARETÇİLERİNE HUZUR DOLU ANLAR SUNUYOR

 

LAVANTA BAHÇESİ, 25 TEMMUZA KADAR 12.00- 20.00 SAATLERİ ARASINDA ZİYARETE AÇIK OLACAK

 

Aksaraylıları mor çiçeklerin büyüleyici kokularıyla bir araya getiren Lavanta Bahçesi, doğaseverlere eşsiz bir deneyim sunuyor. Topakkaya Mevkii'nde, Gülüm Pişmaniye'nin arkasında konumlanan bu benzersiz bahçe, ziyaretçilerine doğanın kucağında huzurlu anlar yaşama fırsatı veriyor.

 

Bahçenin kapıları her gün 12.00- 20.00 saatleri arasında ziyaretçilere açılıyor. Mor çiçeklerin yaydığı hoş kokular eşliğinde yapılan yürüyüşler, ziyaretçilere doğanın içinde bir rahatlama ve yenilenme fırsatı sunuyor. Bahçe, aynı zamanda fotoğraf meraklıları için de ideal bir ortam sağlıyor; lavantalar arasında çekilen fotoğraflar, doğanın büyüsünü ve renklerini yakalamak isteyenler için harika bir fırsat oluşturuyor.

 

Lavanta Bahçesi'ne giriş ücretsiz. Lavanta Bahçesi, özellikle şehrin gürültüsünden uzaklaşıp doğanın sakinliğini ve güzelliklerini keşfetmek isteyenler için ideal bir kaçamak noktası olarak öne çıkıyor. Topakkaya Mevkii'nde bulunan bu yeni doğal cennet, ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmak için hazır bekliyor.

 

Lavantaların büyüleyici dünyasına adım atmak isteyen herkesi Lavanta Bahçesi'ni keşfetmeye davet eden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, şu görüşlere yer verdi. “Geçen hafta yeni sezonuna merhaba dediğimiz Lavanta Bahçemizi henüz ziyaret etmediyseniz mor çiçeklerin büyüleyici kokusuyla ve doğanın sakinliğiyle sizi karşılayacak Lavanta Bahçemizi mutlaka görmelisiniz. Doğanın bize sunduğu bu huzur dolu anları birlikte yaşamak için sizi Lavanta Bahçesi'ne davet ediyorum. Lavanta Bahçemize gelip, bu eşsiz deneyimi bizimle paylaşmanızı sabırsızlıkla bekliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Lavanta Bahçesi'ne giriş ücretsiz olup, ziyaretçilerden doğaya saygı çerçevesinde davranmaları bekleniyor. Özellikle fotoğrafçılık meraklıları için muhteşem bir sahne sunan bahçe, unutulmaz anlar yaşamak isteyen herkesi 25 Temmuz tarihine kadar ziyaret etmeye davet ediyor.