Haber

AKSARAY BİLİM MERKEZİ'NDE EURO 2024 HEYECANI

 

AKSARAY BİLİM MERKEZİ'NDE EURO 2024 HEYECANI

 

BİLİM MERKEZİNE KURULAN DEV EKRANDA AKSARAYLI FUTBOLSEVERLER, MİLLİ GURURU VE HEYECANI BİRLİKTE YAŞADILAR

 

 

Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda son 16 turunda Türkiye ile Avusturya arasındaki maç, Aksaray Bilim Merkezi'nde muhteşem bir atmosferde takip edildi. Bilim merkezine kurulan dev ekranda bir araya gelen Aksaraylı futbolseverler, milli gururu ve heyecanı birlikte yaşadılar.

 

Türkiye Milli Takımı'nın Avusturya'ya karşı verdiği mücadele, Aksaray Bilim Merkezi'nde coşkuyla karşılandı. Dev ekranda her anı büyük bir heyecanla izleyen taraftarlar, takımın attığı her golle birlikte sevinç çığlıkları attılar. Maç boyunca süren yoğun tempo ve mücadele, Aksaraylıların futbol sevgisini bir kez daha ortaya koydu.

 

Maçın sonunda Türkiye'nin galibiyetiyle doruğa çıkan coşku, Aksaray Bilim Merkezi'nde unutulmaz anlara imza attı. Taraftarlar, milli gurur ve sevinç dolu bir atmosfer içinde bir araya gelerek, birlikte kutlama yaptılar. Sporun ve milli birlikteliğin önemini bir kez daha vurgulayan bu anlar, Aksaraylılar için unutulmaz bir deneyim oldu. Gelecek maçlar için de büyük bir heyecanla beklenen bu etkinlik, sporun birleştirici gücünü bir kez daha gösterdi.

 

Son 16 turunda Avusturya’yı eleyen Milli Takımımızın çeyrek finaldeki rakibi Hollanda oldu. Türkiye ve Hollanda arasında 6 Temmuz 2024 Cumartesi günü oynanacak çeyrek final müsabakası heyecanı, Aksaray Bilim Merkezinde Aksaraylı futbolseverleri bir kez daha bir araya getirecek.

 

Aksaray Bilim Merkezi'nde kurulan dev ekran karşısında taraftarlar, milli takımımızın başarısını canlı olarak takip edecekler. Futbol tutkunları, geçtiğimiz maçlarda olduğu gibi yine Aksaray Bilim Merkezindeki yerlerini alarak, takımlarını destekleyecekler. Sporun ve bilimin buluştuğu bu özel yer, milli gururun ve heyecanın bir arada yaşandığı bir platform olma özelliğini sürdürecek.