Haber

AKSARAY BELEDİYESİ YUNUS EMRE MAHALLESİ’NDE İMAR YOLLARINI AÇIYOR

AKSARAY BELEDİYESİ YUNUS EMRE MAHALLESİ’NDE İMAR YOLLARINI AÇIYOR

 

BAŞKAN DİNÇER “ŞEHRİMİZİ YENİ YOLLARLA GELECEĞE TAŞIYORUZ”

 

Aksaray Belediyesi, şehrin çeşitli bölgelerinde ihtiyaç duyulan noktalarda imar yollarını açma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şehrin ulaşım altyapısını güçlendirmeyi ve vatandaşların günlük hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Aksaray Belediyesi, son dönemde birçok önemli projeye imza attı.

 

Aksaray’ın birçok mahallesinde altyapı ve üst yapı çalışmalarını sürdüren Aksaray Belediyesi, Yunus Emre Mahallesi’nde yeni imar yollarını açmak için çalışma başlattı. Yeni İmar yollarının açılmasıyla şehrin ulaşım bağlantılarının güçlendirildiğini aktaran Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yeni imar yolları ile alternatif güzergahların oluşmasının sağlandığını bildirdi.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, şehrin genelinde ulaşımı rahatlatmak ve trafik yoğunluğunu azaltmak için imar yollarının açılmasının büyük önem taşıdığını ifade etti. Belediye Başkanı Dinçer, “Vatandaşlarımızın günlük hayatlarını daha rahat sürdürebilmeleri için gerekli uygulamaları hayata geçiriyoruz. Bu bağlamda da imar planımızda yer alan yeni imar yollarını açarak ulaşımı daha hızlı ve güvenli hale getirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

 

Aksaray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni yolların açılmasıyla şehrin birçok noktasında ulaşımın daha rahat ve güvenli hale gelmesi için çalışmalarını sürdürecek.