Haber

AKSARAY BELEDİYESİ SÜNNET ŞÖLENİ İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

BAŞKAN DİNÇER, “ÇOCUKLARIMIZIN VE AİLELERİNİN SEVİNCİNE ORTAK OLACAĞIZ”

 

Aksaray Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen ve birbirinden sürpriz etkinliklerle gerçekleştirilen toplu sünnet şöleni için kayıtlar bugün başladı. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, bu yıl yapılacak olan sünnet şöleninde çocukların yüzünü güldürecek bir dolu etkinlik olacağını bildirdi.

 

Sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşın her zaman yanında olan Aksaray Belediyesi, bu yılda 6 aylık ve üzeri erkek çocukları ücretsiz sünnet ettiriyor. Her yıl geleneksel hale gelen sünnet şöleninde geçtiğimiz yıl bin çocuk sünnet ettiren Aksaray Belediyesi, bu yıl yapılacak sünnet şöleni için kayıtları 15-25 Nisan tarihleri arasında kabul etmeye başladı. Kayıtların Aksaray Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğüne yapılması gerekiyor.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen sünnet şöleninin bu yıl da gerçekleşeceğini bildirdi. Sünnet şöleninde miniklerin ve ailelerin yüzlerini güldürmeyi hedeflediklerini ifade eden Başkan Dinçer, bu yıl yapılacak şölende renkli ve eğlenceli etkinlikler hazırladığını söyledi. Şölende kortej geçişi ile birlikte çocuklara sürpriz hediyeler dağıtılacağını sözlerine ekleyen Başkan Dinçer, “Her yıl olduğu gibi bu senede çocuklarımız için sünnet şöleni organize ediyoruz. Onların erkekliğe ilk adım atma sevincine ortak olacağız. Sünnet şöleni için hazırlıklarımız şimdiden başladı” dedi.

 

Aksaray Belediyesi tarafından yapılacak toplu sünnet şöleninin bayram havasında geçmesi planlanıyor.