Haber

BAŞKAN DİNÇER; ‘’VATANDAŞLARIMIZIN GÖNÜL SOFRALARINDA YER ALABİLMEK BİZİM İÇİN GURUR VERİCİ’’

 

BAŞKAN DİNÇER; ‘’VATANDAŞLARIMIZIN GÖNÜL SOFRALARINDA YER ALABİLMEK BİZİM İÇİN GURUR VERİCİ’’

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Paylaşmanın, birlik ve beraberliğin pekiştiği ramazan ayında Aksaraylı ailelerin iftar sofralarına misafir oluyor.

 

Görev süreci boyunca vatandaşlarla bir araya gelmek için çeşitli programlar düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Şeyhhamit mahallesinde ikamet eden Coşkuner ailesinin iftar sofrasına misafir oldu.

 

İftar sonrasında Coşkuner ailesi sakinleri ve komşuları ile çay içip sohbet eden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray’a kazandırdıkları projeler hakkında bilgiler verdi. Yeni dönemde yapılması planlan 41 proje ile ilgili de aileden ve Şeyhhamit mahallesi sakinlerinin görüş ve önerilerini alan Başkan Dinçer, Coşkuner ailesine teşekkür etti.

 

Ramazan’ın manevi atmosferini yaşatmak için sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemenin yanı sıra vatandaşlarla da bir araya gelmenin önemli olduğunu söyleyen Başkan Dinçer açıklamalarında şu ifadeleri kullandı; "Ramazan bolluk, bereket, birlik ve dayanışmanın bol olduğu aydır. Bu akşam sofralarında bizleri misafir eden, yemeğini, ekmeğini bizimle bölüşen ailemize misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam edeceğiz. Ramazanın bereketi, evlerimizden eksik olmasın." Dedi.