Haber

BELEDİYE BAŞKANI DİNÇER SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

BELEDİYE BAŞKANI DİNÇER SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

 

BELEDİYE BAŞKANI DİNÇER “GERÇEK BELEDİYECİLİK VİZYONU İLE HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

 

Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Dr. Evren Dinçer, her haftanın belirli günlerinde sanayi sitesini ziyaret ederek esnaflarla bir araya geliyor. Esnafların görüş, öneri ve taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Dinçer, ikinci döneminde de ‘Gerçek Belediyecilik’ sloganıyla Aksaray’a yeni hizmetler kazandıracağının sözünü veriyor.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, her hafta toplumun farklı kesimleriyle bir araya gelmek için esnaf, sivil toplum kuruluşları ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer beraberindeki AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk ve Belediye meclis üyeleriyle birlikte Yeni Sanayi Sitesine (ASTİM) ziyarette bulundu.

 

Ziyarette esnafların yakın ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Dinçer, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana halkımızın verdiği destek ile şehrimizde çok güzel hizmetler gerçekleştirdik. Yeni dönemimizde hizmetlerimiz ‘Gerçek Belediyecilik’ sloganımızla devam edecek” mesajı verdi.

 

Esnaflar, eski sanayi sitesini hatırlatarak Yeni Sanayi Sitesinde birçok esnafın iş kapasitesini arttığını ifade etti. Başkan Dinçer ise esnaflara; “Şehir halkımızın ve esnaflarımızın faydasına olacak her projeye destek vermeye hazırız” şeklinde cevap verdi.

 

Ziyaret ettiği esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Dinçer, “Gerçek belediyecilik anlayışımızla gönüllere de dokunmaya, ilk günkü heyecan ve azimle şehrimiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.