Haber

BAŞKAN DİNÇER; "GALERİCİLER SİTESİ VE OTONOMİ TİCARET MERKEZİ ESNAFLARIYLA BİR ARAYA GELDİ"

BAŞKAN DİNÇER; "GALERİCİLER SİTESİ VE OTONOMİ TİCARET MERKEZİ ESNAFLARIYLA BİR ARAYA GELDİ"

BAŞKAN DİNÇER; ‘’ŞEHRİMİZ TİCARET ÜSSÜ HALİNE GELDİ’’


Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Ak Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ile birlikte Galericiler Sitesi ve Otonomi Ticaret merkezinde esnaflarla bir araya geldi. 

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, seçim çalışmaları kapsamında gün içerisinde esnaf, sivil toplum kuruluşları ve halkla bir araya gelirken her meslek gruplarına da ayrı ayrı ziyaretler düzenliyor. Sabahın erken saatlerinde Galericiler Sitesi esnaflarından Geçgeller Otomotiv’in ev sahipliğinde kahvaltı programında esnaflarla buluşan Başkan Dinçer, görev süreci boyunca yaptığı çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. 

Esnafların yoğun ilgi ile katılım sağladığı programda Başkan Dinçer, sinevizyon gösterisi ile görev süreci boyunca yaptığı çalışmaların görsellerini paylaştı. 5 yıllık görev sürecine 125 proje ve 10 Milyar TL değerinde yatırım sığdırdığını belirten Başkan Dinçer beraberindeki heyet ile birlikte Galericiler Sitesinde ve Otonomi Ticaret merkezinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i güler yüzle karşılayan esnaflar Aksaray’a kazandırdığı projelerden dolayı teşekkür ettiler. Esnaflar geçmiş dönemde olduğu gibi yeni dönemde de Başkan Dinçer’e tam destek vereceklerini ifade ettiler.