Haber

BELEDİYE BAŞKAN DİNÇER, İŞ DÜNYASI TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

BELEDİYE BAŞKAN DİNÇER, İŞ DÜNYASI TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

 

BAŞKAN DİNÇER “AKSARAY’IN GELECEĞİNE BİRLİKTE YÖN VERELİM”

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaraylı iş insanları ile bir araya geldi. Belediye Başkanı Dinçer, klasik belediyecilik çalışmalarının ötesinde işler yaparak Aksaray’ın geleceğine yön vermek istediğini söyledi.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İş İnsanı Ahmet Aktaş öncülüğünde Aksaraylı iş insanları ile toplantıda buluştu. Toplantıya Aksaray iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, insan ve hizmet odaklı yönetim anlayışı doğrultusunda ‘Gerçek Belediyecilik’ vizyonunu açıkladı. Gerçek Belediyeciliğin kentlerde yaşam kalitesini artıran gelecek vizyonunu harmanlayan yeni bir parola olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Dinçer, yönetim anlayışını iş insanlarını ile paylaştı.

 

Farklı sektörlerde yatırım yapan iş insanları ile ekonomi, istihdam konularını konuşan Başkan Dinçer, ortak çalışma kültürü ile çalışmaya hazır olduklarını ifade etti.

 

Toplantıda iş insanlarının görüş, öneri ve taleplerini dinleyen Başkan Dinçer, Aksaray’ı marka şehir yapma konusunda iddialı olduklarını vurguladı. Dinçer, Aksaray için her projeye ve yatırıma destek vermeye hazır olduğunu söyledi.

 

Başkan Dinçer, son olarak toplantıyı organize eden İş İnsanı Ahmet Aktaş ile toplantıya katılan iş dünyası temsilcilerine teşekkür etti.