Haber

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL TEŞKİLATINDAN BAŞKAN DİNÇER’E ZİYARET

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL TEŞKİLATINDAN BAŞKAN DİNÇER’E ZİYARET

 

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ AKSARAY İL BAŞKANI YAŞAR AR; ‘’BELEDİYE BAŞKANIMIZI TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ’’

 

 

Büyük Birlik Partisi Aksaray İl Başkanı Yaşar Ar, Merkez İlçe Başkanı Volkan Çalı ve Gençlik Kolları Başkanı Umut Baykal ve beraberindeki heyet, Başkanı Dr. Evren Dinçer'i ziyaret etti.

 

Aksaray Belediyesi hizmet binasında gerçekleşen görüşmede Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, misafirlerine Aksaray’da hayata geçirdiği projeler hakkında bilgiler verdi. Yapımı tamamlanan ve devam eden projelerini tüm detayları ile anlatan Başkan Dinçer, kentsel dönüşüm projeleri başta olmak üzere katı atık depolama tesisi, millet bahçeleri, altyapı ve üst yapı çalışmaları, gençlere yönelik yapılan projeler, sosyal ve kültürel etkinlikleri de BBP heyetine anlattı.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in projelerini ilgi ile dinleyen Büyük Birlik Partisi Aksaray İl Başkanı Yaşar Ar ve beraberindeki heyet Başkan Dinçer’in projelerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. BBP heyeti Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in insan odaklı olduğunu söyleyerek yeni dönemde de başarılar dilediler.

 

Büyük Birlik Partisi Aksaray İl Başkanı Yaşar Ar ve beraberindeki heyet Başkan Dinçer’e nazik misafirperveriğinden memnuniyet duyduklarını dile getirerek teşekkür ettiler.