Haber

KİTAP KONAKLARI VE MİLLET KIRAATHANELERİ ARA TATİLDE ÖĞRENCİLERİN UĞRAK NOKTASI OLDU

KİTAP KONAKLARI VE MİLLET KIRAATHANELERİ ARA TATİLDE ÖĞRENCİLERİN UĞRAK NOKTASI OLDU

 

GENÇLER; ‘’BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYOR BAŞARILAR DİLİYORUZ’’

 

 

Aksaray Belediyesi kitap konakları ve Millet Kıraathaneleri ara tatilde öğrencilerin uğrak noktası haline geldi.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in eğitime destek vermek ve kitapseverlerin kaynak kitaba ulaşımını kolaylaştırmak amacı ile hayata geçirdiği Nuri Yazıcı Kitap Konağı, Tapduk Emre Kitap Konağı, Paşacık Kitap Konağı, Hoca Ahmet Yesevi Kitap Konağı, Fatih Millet Kıraathanesi, Bedriye Medresesi ve Zinciriye Medreselerinde ara tatil yoğunluğu yaşanıyor.

 

Soğuk sonbahar günlerinde samimi ve sıcak ortamı ile hizmet veren kitap konakları gençlerin ilgisini çekebilecek nitelikte inşa edilmişti. Bu tesislerde bulunan bireysel çalışma odaları, kitap okuma alanları, araştırma alanları ve toplu çalışma alanları gibi bölümlerini öğrenciler severek kullanıyor.

 

 Gençlerle Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in sık sık biraraya geldiği kitap konaklarında gençler Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in 4,5 yılda kendilerinin istek ve talepleri doğrultusunda hayata geçirdiği birçok projeyi severek kullandıklarını dile getirdiler.  Gençler kendilerini geliştirebilecekleri, verimli zaman geçirebilecek mekanlar oluşturan Başkan Dinçer’e ve ekibine teşekkür ettiler.