Haber

YERLİ VE MİLLİ OTOMOBİL TOGG OSB’DE

YERLİ VE MİLLİ OTOMOBİL TOGG OSB’DE

 

BAŞKAN DİNÇER; ‘’CUMHUR İTTİFAKI OLARAK OSB ÇALIŞANLARIMIZDAN DESTEK İSTEDİK’’

 

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Milletvekili Ramazan Kaşlı ve Mhp İl Teşkilatı ile birlikte 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan için OSB çalışanlarından ve işverenlerden destek istedi.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi envanterine dahil edilen 68 BLD 068 plaka numaralı TOGG’u şehrin sokaklarında ve toplu kullanım alanlarında tanıtmaya devam ediyor. Vatandaşların heyecanla ve merakla beklediği yerli ve milli otomobil TOGG vatandaşlar tarafından ilgi ile inceleniyor.  TOGG’u inceleyerek hatıra fotoğrafı çektiren vatandaşlar Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e teşekkür ediyor.

 

Cuma namazı sonrasında Osb çalışanları ve iş verenlerle düzenlenen buluşmada Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın rekor seviyede oy alması için destek istenildi.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi olarak şehre kazandırdıkları projeleri anlatırken Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı da Cumhur İttifakının gücü ile Türkiye’de istikrarın devam edeceğini söyledi.

 

Aksaray Belediyesi mobil ikram araçlarından vatandaşlara ikramlarda bulunan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve Milletvekili Ramazan Kaşlı vatandaşların cumalarını tebrik ettiler.