Haber

COĞLAKİ MAHALLESİ SAKİNLERİ MAHALLE MECLİSİ BULUŞMALARINA YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

COĞLAKİ MAHALLESİ SAKİNLERİ MAHALLE MECLİSİ BULUŞMALARINA YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

 

BAŞKAN DİNÇER; ‘’MAHALLE MECLİSLERİMİZDE HALKIMIZIN İSTEK VE TALEPLERİNİ ANINDA ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ’’

 

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Coğlaki Mahallesi sakinleriyle mahalle meclisi buluşmasında bir araya geldi. Toplantıya Başkan Dinçer ile birlikte yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve belediye birim müdürleri katıldı.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, halkın ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek ve isteklerini dinlemek için Mahalle Meclisi buluşması geleneğini sürdürüyor. Daha önce de Aksaray Belediyesi tarafından birçok mahallede gerçekleşen Mahalle Meclisi buluşmalarında binlerce vatandaşı dinleyen Belediye Başkanı Dinçer, Coğlaki Mahallesi sakinlerini de dinledi.

 

Mahalle Meclisi buluşmasında vatandaşlar, istek ve taleplerini doğrudan Başkan Dinçer’e iletti. Başkan Dinçer ise vatandaşların istek ve taleplerini not alarak, kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Başkan Dinçer, buluşma toplantısında belediye tarafından yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

  

Mahalle Meclisi buluşmalarında vatandaşları bire bir dinleyerek çözüm üretmeye çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Dinçer, “Mahalle Meclis Buluşmaları toplantısı vesilesi ile sizleri dinliyor, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz. Biz mahallelerimize yapacağımız her hizmeti, vatandaşlarımızın beklentilerine göre şekillendiriyoruz. Şu an burada gerçekleştiğimiz mahalle toplantısında gerekli notları aldık. Hizmetlerimizin icrasını bu veriler ışığında gerçekleştireceğiz.” dedi.

 

Coğlaki mahallesinin Aksaray’ın en eski mahallelerinden biri olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Kılıçarslan Parkı ve Ervah Kabristanlığının mahalle için önemli bir avantaj olduğunu söyledi. Başkan Dinçer, Mahalle Meclisi toplantısını düzenledikleri Hasine Reşat Kahraman Aile Sağlığı Merkezi önündeki parkı yenileyerek daha işlevsel hale getirdiklerini de sözlerine ekledi.  

 

Coğlaki Mahallesi sakinlerinin yoğun ilgi gösterdikleri Mahalle Meclisi toplantısında Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer vatandaşların sorularını tek tek yanıtladı. Mahalle Muhtarı Hasan Erdoğan’ın da alanda hazır bulunduğu toplantıda Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer vatandaşlardan gelen taleplerin çözüme kavuşturulması için başkan yardımcılarına ve birim müdürlerine talimatlar verdi.

 

Mahalle Meclisi toplantısına katılmalarından dolayı vatandaşlara teşekkür eden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, haftasonu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da destek istedi.