Haber

BAŞKAN DİNÇER PAŞACIK KİTAP KONAĞINDA ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN DİNÇER PAŞACIK KİTAP KONAĞINDA ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

 

 

BAŞKAN DİNÇER; ‘’GENÇLERİMİZ EĞİTİM TESİSLERİMİZDEN EN GÜZEL ŞEKİLDE İSTİFADE EDİYOR’’

 

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yarıyıl tatilinde sevilerek kullanılan Paşacık Kitap Konağında ders çalışan ve kitap okuyan gençleri ziyaret etti.

 

Aksaray Belediyesi’nin öğrencilerin ve kitapseverlerin sosyal, kültürel, sanatsal alanda dolu dolu vakit geçirmelerini sağlamak için hizmete sunduğu Kitap Konaklarını ve Millet Kıraathaneleri, yarıyıl tatilinde öğrencilerin ve okurların akınına uğruyor.

 

Okuma alışkanlığı ve okuma kültürü edinme, süreklilik kazandırması adına Millet Kıraathanesi ve kitap konakları büyük önem taşıdığına dikkat çeken Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yaptığı açıklamada Genç Osman Millet Kıraathanesi, Nuri Yazıcı Kitap Konağı, Paşacık Kitap Konağı ve Tapduk Emre Kitap Konağına öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiğine dikkat çekti.

 

 Gençlerle sık sık biraraya gelmek için çeşitli programlar düzenleyen Başkan Dinçer, Paşacık Kitap Konağındaki öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilere ikramlarda bulunan Başkan Dinçer, uzun uzun sohbet ederek öğrencilerin sorularını cevapladı. Eğitim ve iş hayatındaki deneyimlerini öğrencilerle paylaşan Başkan Dinçer, Aksaray Belediyesinin eğitime yönelik sunduğu imkanları en iyi şekilde değerlendirmelerini istedi.