Haber

AKMEK KURSİYERLERİ PİKNİKTE BULUŞTU

AKMEK KURSİYERLERİ PİKNİKTE BULUŞTU

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, AKMEK ve Aksaray Belediyesi Kadın Aktivite Merkezlerinde açılan kurslarda görev alan öğretmen ve kursiyerlerle yılsonu pikniğinde bir araya geldi.

 

Aksaray Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (AKMEK) ile Aksaray Belediyesi Kadın Aktivite Merkezlerinin ev sahipliğinde usta öğreticiler ve kursiyerler yılsonu pikniğinde buluştu. Kılıçarslan parkında gerçekleşen programa Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer de katıldı. Başkan Dinçer, piknikte kursiyerlerle uzun uzun sohbet etti.

 

AKMEK ve Kadın Aktivite Merkezleri bünyesinde her yıl çeşitli branşlarda kurslar açıldığını ifade eden Başkan Dinçer, kursların her dönem yoğun ilgi gördüğünü söyledi. Hanımların meslek kursları sayesinde yetenek ve beceri kazandığını gibi ev ekonomilerine katkı sağladıklarını aktaran Başkan Dinçer, her yıl eğitimlerini tamamlayan yüzlerce kursiyerleri mezun ederek sertifika verdiklerini vurguladı.

 

Başkan Dinçer, pikniğe davet eden AKMEK öğretmeleri ve kursiyerlere teşekkür etti. AKMEK Hatıra fotoğraf köşesinde kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.