Haber

BAŞKAN DİNÇER SANAYİ ESNAFI İLE BULUŞTU

BAŞKAN DİNÇER SANAYİ ESNAFI İLE BULUŞTU

Başkan Dinçer Sanayi Esnafını Dinledi

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, sanayi sitesi esnafları ile buluştu. Başkan Dinçer’e belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

 

Yoğun çalışma programı arasında düzenli olarak esnafları ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, bu kez sanayi sitesini ziyaret ederek sanayi esnafı ile buluştu.  

 

Sabah işyerlerini açan esnaflara hayırlı ve bol kazançlar dileyen Belediye Başkanı Dinçer, esnaflarla birlikte kahvaltı sofrasına oturdu. Kahvaltı sonrasında sohbet ettiği sanayi esnaflarının talep ve önerilerini not eden Başkan Dinçer, şehirde yürütülen alt ve üstyapı çalışmaları hakkında esnaflara bilgi verdi.

 

Başkan Dinçer, Yeni Sanayi Sitesine taşınma konusuna değindi. Esnafların taşınma hususunda görüşlerini de dinledi. Aksaray’a yeni hizmet kazandırmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını hatırlatan Başkan Dinçer, destekleri için esnaflara teşekkür etti.

 

Yeni sanayi sitesinin genişleme alanı için TOKİ ile görüşmelerin sürdüğünü belirten Başkan Dinçer, her koşulda sanayi esnafının yanında olacaklarını ifade etti.