Haber

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER VE MİLLETVEKİLİ CENGİZ AYDOĞDU BELEDİYE PROJELERİNİ İNCELEDİLER

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER VE MİLLETVEKİLİ CENGİZ AYDOĞDU BELEDİYE PROJELERİNİ İNCELEDİLER

 

MİLLETVEKİLİ AYDOĞDU; ‘’ŞEHRİN HER NOKTASINDA BELEDİYE HİZMETLERİNİ GÖRMEK MÜMKÜN’’

 

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Milletvekili Cengiz Aydoğdu ile birlikte tamamlanan ve yapımı devam eden projeleri yerinde incelediler.

 

Geçtiğimiz yıl Paşacık Mahallesinde açılışı yapılarak hizmete açılan Gülümse Park’ı Milletvekili Cengiz Aydoğdu’ya tanıtan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, parkta bulunan yeni nesil oyun grupları hakkında da bilgiler verdi. Gülümse Parkı gezen ve orada bulunan vatandaşlarla ve çocuklarla bir süre sohbet eden Başkan Dinçer ve Milletvekili Aydoğdu Paşacık Mahallesine Belediye tarafından kazandırılan ve açılışına az bir zaman kalan Paşacık Kitap konağında da incelemelerde bulundular.

 

Şehrin ilk millet Bahçesi olma özelliği taşıyan Fatih Millet Bahçesinde ve Kalanlar Millet Bahçesinde yürüyüş yollarını, peyzaj alanlarını dekoratif kamelyaları, spor alanlarını bisiklet yollarını ve yeşil alanları gezen Milletvekili Cengiz Aydoğdu Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i ve ekibini tebrik etti.

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in göreve gelmesi ile birlikte şehir genelinde başlatılan sıfır atık projesi kapsamında hayata geçirilen Atık Toplama Ayrıştırma Merkezi hakkında bilgiler veren Başkan Dinçer, atıkların bu merkez sayesinde ekonomiye kazandırıldığını ifade etti.

 

Başkan Dinçer ve Milletvekili Aydoğdu, Atık Toplama Ayrıştırma Merkezinin ardından Aksaray Belediyesi tarafından yapımı planlanan Şehitlik Müzesi'nde de incelemelerde bulundular.

 

Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye hizmet sahalarında projelerin göz doldurduğu belirterek Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in şehrin her noktasına kalıcı eserler kazandırdığını söyledi. Belediye projelerini yakından takip ettiği aktaran Milletvekili Aydoğdu, başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Dinçer ve ekibine teşekkür etti.

 

Belediye Başkanı Dinçer, Aksaray’ın çehresini değiştiren yatırım ve proje hazırlıklarının her alanda sürdüğünü ifade etti.