Haber

AKSARAY BELEDİYESİ'NDE BİR CUMA GELENEĞİ…

AKSARAY BELEDİYESİ'NDE BİR CUMA GELENEĞİ…

 

BAŞKAN DİNÇER, CUMA PROGRAMLARI KAPSAMINDA PAŞACIK MAHALLESİNDE VATANDAŞ VE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Paşacık Mahallesi’nde Cuma Namazı sonrasında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Dinçer, daha sonra yapımında sona yaklaşılan Paşacık Kitap Konağı’nda incelemelerde bulunarak gençlerle sohbet etti.

 

Belediye Başkanı Dinçer, vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelerek sohbet ediyor. Paşacık Mahallesi’nde çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunan Başkan Dinçer, mahalle esnaflarına hayırlı kazançlar diledi. Belediye Meclis Üyesi Tamer Yalvaç ve Paşacık Mahalle Muhtarı Mustafa Gül’ün eşlik ettiği ziyarette Başkan Dinçer, Dörtyol Camii önünde vatandaş ve öğrencilere tatlı ikramında bulundu.

 

Aksaray Belediyesi tarafından Paşacık Mahallesine yapılan ve tamamlanma aşamasına gelen Kitap Konağında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Dinçer, belediye projelerinin takipçisi olduğunu aktardı.

 

Kitap Konağı incelemesi sırasında öğrencilerle sohbet eden Başkan Dinçer, “Mahallemizdeki Kitap Konağını yakın zamanda siz gençlerimizin hizmetine sunacağız.” ifadelerini kullandı.

 

Kitap Konağı ile gençler için rahat çalışma ortamı sağlayacaklarını belirten Başkan Dinçer, “Paşacık, Cumhuriyet ile Hasas ve Nakkaş Mahallelerinde aynı gün temellerini attığımız kitap konaklarımızda inşaat çalışmaları tamamlandı. Kitap Konaklarımızda çevre ve peyzaj düzenlemeleri devam ediyor. Bu çalışmalar tamamlandığında kitap konaklarımızı hizmete açmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.