Haber

BAŞKAN DİNÇER; “ESNAF VE VATANDAŞLARIMIZLA HER FIRSATTA BERABERİZ”

 

BAŞKAN DİNÇER; “ESNAF VE VATANDAŞLARIMIZLA HER FIRSATTA BERABERİZ”

 

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, kent merkezindeki esnaf ve vatandaş ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Her fırsatta esnaf ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanı Dinçer, belediye tarafından yürütülen çalışmalar hakkında esnafa bilgi verdi.

 

Kapalı Çarşı, Mehmet Altınsoy Caddesi ve Eski Sanayi Caddesinde esnaf ziyareti gerçekleştiren Belediye Başkanı Dinçer, ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. İnsan odaklı hizmet anlayışla hareket ettiklerini belirten Başkan Dinçer, esnaf ve vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek istişareye her zaman önem verdiklerini ifade etti.

 

Esnaflık zanaatının geçmişteki rolüne değinen Başkan Dinçer, sanat ve sanatkârın toplumdaki yerinin yadsınamayacak olduğunu ifade etti. Belediye Başkanı Dinçer, belediye olarak her zaman esnaf ve vatandaşın yanında olduklarına dikkat çekerek; “Önceliğimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına karşılık verecek projeler üretmek ve bunları hayata geçirmek. Yaptığımız ve yapacağımız her hizmette bunu göz önünde bulunduruyoruz. Bunun için de esnaf ve vatandaşlarımızla her fırsatta bir araya gelerek onlarla sohbet edip fikir alışverişinde bulunuyoruz. Böylelikle daha modern bir Aksaray için ortak akıl anlayışıyla hep birlikte katkı sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

İnsanlara hizmet etme sevdalısı bir anlayışta olduklarını dile getiren Başkan Dinçer, hizmetlerini sürdüreceklerini söyledi. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer; esnaflara hayırlı, bol kazançlar diledi.