Haber

AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER, İNGİLTERE'DE AKSARAYLILAR İLE BİRARAYA GELDİ

AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER, İNGİLTERE'DE AKSARAYLILAR İLE BİRARAYA GELDİ

BAŞKAN DİNÇER, "SİZLERİN OLDUĞU HİÇ BİR YER BİZE UZAK DEĞİL"

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer İngiltere ziyaretleri kapsamında Aksaraylı gurbetçilerin yoğun olarak yaşadığı londra'da hemşehri buluşmalarında Aksaraylılar ile biraraya geldi.

İlk olarak 5 Mart Cumartesi günü özel bir restoranda Helvadereliler ile biraraya gelen Başkan Dinçer, 6 Mart Pazar günü ise Aksaraylılar (Ihlaralılar) Derneğinde Kahvaltı programında vatandaşlarla buluşarak hasret giderdi. Programda yaptığı konuşmada Yaptığı projelere ve faaliyetlere değinen Başkan Dinçer; " Şehrimizde her noktasında çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bugün burda olduğum için çok mutluyum. Hemşehrilerimizin olduğu hiç bir yer bize uzak değil, sizlerin ne kadar memleket hasreti çektiğini biliyoruz bu sebeple sizin yanınızda olduğunu göstermek ve hal hatır sormak için bugün buradayız. Yaklaşık 3 gün devam edecek programlarda Binden fazla vatandaşımızla biraraya geleceğiz. Bizleri burda ağırlayan dernek başkanlarımıza ve programlara katılan herkese teşekkür ediyorum." Dedi

Başkan Dinçer'in 6 Mart akşamı Batı İngiltere Derneğinde ve 7 Mart Akşamında ise yuvam 68 derneğinde gurbetçi vatandaşlar ile biraraya gelmesi bekleniyor. Londra'da yaşayan vatandaşlar ise Başkan Dinçer'e teşekkür ederek bizleri unutmayan Türkiye'den buralara kadar gelen başkanımıza teşekkür ederiz dediler.