Haber

BAŞKAN DİNÇER, “YKS’YE GİREN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM”

BAŞKAN DİNÇER, “YKS’YE GİREN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM”

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilere başarılar diledi.

 

YKS’nın eğitim hayatının önemli basamaklarından biri olduğu söyleyen Belediye Başkanı Dinçer, üniversite sınavına girecek öğrencilere zihin açıklığı, kolaylıklar ve başarılar diledi.

 

Başkan Dinçer, mesajının devamında “Sevgili gençler, yıllardır hazırlandığınız ve hayatınızın dönüm noktalarından biri olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) üniversite hayalleriniz için önemli bir adımdır. Sizler, bizim geleceğimizsiniz. Hayatın çok uzun süren ve umutsuzluğa düşülmemesi gereken bir süreç olduğunu unutmamalısınız. Her şeyin gönlünüzce olmasını diliyorum.

 

Sınav sonrası alacağınız sonuç ne olursa olsun, önünüzde uzun bir hayatın olduğunu kesinlikle unutmamak gerekmektedir. Bu vesileyle bugüne kadar sizlerin yetişmesinde her türlü fedakârlığı üstlenen öğretmenlerinize, her zaman yanınızda olan desteklerini esirgemeyen ailelerinize teşekkür ediyor, sınava girecek tüm öğrencilere üstün başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.